ODPRAWA TECHNICZNA

ODPRAWA TECHNICZNA

Z myślą o Was przedstawiamy w pigułce wyciąg z regulaminu oraz garść praktycznych informacji, które przydadzą się zarówno biegaczom jak i kibicom podczas Radunki Run 31 marca 2019.

Miejsce zawodów:

Start  wszystkich dystansów odbywa się na Stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kolbudach, ul. Polna 55. W tym miejscu również zlokalizowana będzie meta.

 • Start 50km: godz. 8:00
 • Start 10km: godz. 11:00
 • Start 5km: godz. 9:30
 • Biegi Dla Dzieci: godz. 9:30

Parkingi:

Przygotowaliśmy dla Was mapkę z dostępnymi miejscami parkingowymi w Kolbudach. Mapę można otworzyć tu:  http://bit.ly/2Ouj4oU  lub bezpośrednio pobrać tu: http://bit.ly/2HOahOa

Prosimy o niezastawianie drogi dojazdowej do stadionu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu!!!

Odbiór pakietów i depozyty:

Biuro Zawodów znajduje się w budynku przy Stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kolbudach, ul. Polna 55.  Pakiety startowe będziecie mogli odebrać w następujące dni i godziny:

Sobota 30.03.2019 – godz. 20:00 -21:00

Niedziela 31.03.2019 – godz. 6:00 -11:00

Jeżeli chcielibyście zostawić depozyt (ubrania na zmianę, buty itd.) to macie taką możliwość.  Spakujcie rzeczy w torby, worki lub plecaki i przynieście do biura zawodów, a my je przechowamy.

PRZED BIEGIEM:

Pamiętajcie o wgranie w swoje zegarki map, które dostępne są tutaj: http://radunkarun.pl/trasy-biegow/

PRZESTAWCIE ZEGARKI! Z soboty na niedzielę, zmieniamy czas z zimowego na letni. Wskazówki zegara przesuwamy z godzinie 2:00 na godzinę 3:00.

PODCZAS BIEGU:

  • Bieg odbędzie się bez względu na pogodę. W razie naprawdę trudnych warunków trasa może zostać skrócona. Jednocześnie, od uczestników oczekujemy samodzielnej oceny sytuacji panującej w terenie i odpowiedniego reagowania w razie pogorszenia pogody. Należy posiadać obowiązkowe wyposażenie (szczegóły w Regulaminie).
  • Śmieci zabieramy ze sobą! Opakowania po odżywkach, żelach, batonach, butelki, kubeczki etc. należy zostawiać w strefie punktów odżywczych. Niczego nie wyrzucamy do lasu! Za nierespektowanie tych zaleceń może nastąpić dyskwalifikacja uczestnika. 
  • Trasa będzie oznakowana POMARAŃCZOWĄ taśmą, pionowymi tabliczkami kierunkowymi w kolorze CZERWONO-ŻÓŁTYM oraz żółtym sprayem. Oznakowanie będzie rozwieszone co 100-200 metrów.
  • Punkty odżywcze na trasie:

UltraRadunka 50km:

Punkt 1 – 11km ( woda i izotonik)

Punkt 2 – 25km (woda, izotonik, cola, przekąski słodkie, słone i owoce)

Punkt 3 – 30km (woda, izotonik)

Punkt 4 – 37km ( woda, izotonik, cola)

Celuj w Dziesiątkę 10km:

Punkt 1 – 5km (woda, izotonik)

Noridic Walking 5km:

Brak punktu odżywczego na trasie

PO BIEGU:

 • Od godz. 11:30 zapraszamy Was na Posiłek Regeneracyjny (wydawany na podstawie numeru startowego w strefie startu/mety)
 • W niedzielę od godziny 10:00 do 17:00 będziecie mogli zakupić napoje % od Browaru Rebelia, płatność tylko gotówką.
 • Po biegu zawodnicy mogą skorzystać z bezpłatnych pryszniców w strefie startu/mety (budynek biura zawodów)
 • Swoje zdjęcia, filmy, relacje tagujcie #RadunkaRun  #radunkarun  – stwórzmy wspólnie wspaniały album! Wszelkie materiały przesyłane do nas celem udostępnienia – mile widziane (media@radunkarun.pl)

Zbiór kwestii nieporuszonych tutaj znajdziecie w regulaminie na naszej stronie: www.radunkarun.pl